registrovat se  


Další služby

Akreditované vzdělávací programy na zakázku

Vybrat si můžete z široké nabídky programů akreditovaných u Ministerstva vnitra ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR nebo u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, které lze realizovat přímo u Vás na úřadě / ve službě, což Vám umožní najednou proškolit celou skupinu zaměstnanců, v termínu dle Vašich potřeb, za výhodnou cenu. 

 Semináře „na míru“ dle Vašich požadavků a potřeb 

Lze je realizovat přímo u Vás na úřadě / ve službě, s lektorem dle Vašeho výběru, v období, čase, rozsahu a případně frekvenci modulů, které Vám nejlépe vyhovují.

Takto připravený vzdělávací program Vám nejen ušetří náklady na cestovné, ale za určitých okolností můžeme takto připravený vzdělávací program předložit k akreditaci.
 Organizační zajištění vzdělávací akce v našich učebnách v Praze, Olomouci a Brně

Učebna Praha
Praha 8, Vítkova 10/241, 186 00
5 minut od metra C a B stanice Florenc a 200 m od zastávky tramvaje.
Kapacita učebny je maximálně pro 28 osob.


 

Učebna Olomouc
Olomouc, Mariánská 4, 779  00
Školící místnost se nachází v blízkosti tram. zastávky Nám. Republiky, jedná se o budovu za poštou. Vstup do našich školících prostor je společný se vstupem do provozovny "Svatováclavského pivovaru". Prostřednictvím MHD je dostupnost zajištěna od autobusového nádraží tram č.4, od vlakového nádraží tram č. 2, 4, 6

 

Učebna Brno
Brno, Kounicova 39, 602  00
Z Hlavního nádraží: Tramvají č. 12 (směr Královo pole - Technologický park), vystupte na zastávce Grohova (4. zastávka). Cesta tramvají trvá 7 minut. Odsud půjdete zpět dolů ulicí Veveří (cca 20 metrů) a odbočíte do první ulice vlevo - Smetanova. Projdete ulicí a v rohovém domě - Smetanova č.p. 13 - se nachází naše učebna. Učebna je cca 5 minut chůze od ulice Joštova (Česká) - směrem po ulici Kounicova. 
Oficiální vstup do budovy je z ulice Kounicova č. 39. Hlavní vchod je po celý den otevřený. Vejdete do objektu, nad schody se dáte doleva ke zvonkům a zazvoníte na „Vzdělávací centrum“. Naše učebna i kancelář se nachází za vchodovými dveřmi po levé straně.

Organizační zajištění akce je individuální a obsahuje možnost:

  • pronájem učebny 
  • zajištění lektora 
  • zapůjčení techniky (dataprojektor, notebook, flipchart, ozvučení učebny) 
  • tisk materiálů 
  • občerstvení 
  • Wi-Fi bezdrátový internet zdarma 
  • apod.

VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012, je akreditovanou institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).