Kurzy a školení - nabídka kurzů a školení - detail kurzu
Mentoring jako přirozená forma rozvoje zaměstnancůON-LINE |
|
| Kód kurzu: | 5126005 |
| Datum konání: | 28.4.2026 |
| Čas: |
9:00 do 13:00 Prezence začíná 30 minut před začátkem kurzu. |
| Místo konání: |
MS_Teams , On_line (MS Teams) - Podrobné informace |
| Lektor: |
Lenka Šimková
|
| Akreditovaná společnost u: |
MPSV ČR - Kombinovaná
(číslo akreditace A2025/1514-SP/PC/VP)
Kritérium pro udělení osvědčení účastníkovi je absolvování kurzu v celém rozsahu. |
| Cena kurzu: |
2200,- Kč
Akreditované kurzy u naší společnosti jsou osvobozeny od DPH podle §57 odst. 1 písm. d) zákona č. 235/2004 Sb., o DPH ve znění pozdějších předpisů.
V ceně prezenčního kurzu je zahrnuto občerstvení a školicí materiál. |
| Organizuje pobočka: | Střední Čechy - Podrobnosti o pobočce VCVS ČR |
| Anotace: | |
| Cíle kurzu: |
Celkovým cílem kurzu je prvotní seznámení se účastníků s mentoringem
1) Účastník kurzu se seznámí s mentoringem jako nástrojem cíleného předávání zkušeností mezi pracovníky.
2 Účastník kurzu bude vědět, na co se zaměřit při definování role mentora v organizaci, kde působí.
3)Účastník kurzu bude mít povědomí o tom, co zavádění a posléze fungování mentoringu v organizacích podporuje, ale i komplikuje.
Uvedené cíle budou naplněny v rozsahu „ochutnávkového“ kurzu, jenž uvede účastníky do problematiky poskytování mentoringu.
|
| Program: | Úvod Seznámení účastníků s programem kurzu, zjištění jejich konkrétních očekávání a zkušeností s mentoringem Základní pojmy Základní pojmy (mentoring, mentor, mentee, mentoringový vztah a jeho fáze) + diskuse k přednášce Mentorské dovednosti Mentorské dovednosti – naslouchání, dotazování, komentování + cvičení k přednášce Organizační kontext mentoringu Organizační kontext mentoringu – nápomocné a komplikující faktory Závěr Shrnutí výstupů z kurzu, kolečko zpětných vazeb účastníků |